Bakaláři

Dvakrát první místo v okresním kole Poháru rozhlasu!

Ačkoliv atletický svaz pro letošní ročník Poháru rozhlasu změnil ročníky kategorií, a my mohli pro mladší žactvo nominovat jen žáky šestých a sedmých tříd ročníku 2005/2006, byli naši šesťáci hlavní oporou reprezentace školy v atletice.

Pro mnohé byla tato soutěž vůbec prvním meziškolním měřením sil. Nervozita na nich byla doslova vidět, ale ve výkonech rozhodně poznat nebyla. Naši šesťáci společně s několika mladšími sedmáky obsadili dvě první místa v okresním kole Poháru rozhlasu a postupují do krajského finále.

Jsem nesmírně pyšný na žáky a žákyně naší školy. Při hodinách TV, sportovní výchovy, nebo i při odpoledních sportovních aktivitách tvrdě dřou, a je to opravdu vidět. Za zlepšení, kterým všichni prošli v tomto školním roce, si postup zaslouží.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a držíme palce do krajského kola. Štych O.